Kişisel Bakım Ürünleri Ve Takviye Edici Gıdalar

Kişisel bakımda Herbalife ürünleri epey faydalı sonuçlar almanızı sağlar. Kendi beklentinize uyan seçenekleri bulabilirsiniz.

Bakım Ve Takviye Edici Ürünler

Herbalife  içerisinde öne çıkan bazı bakım- takviye ürünleri şunlardır:

  • Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi: Fazla yağı gideren, kremsi kil maskesidir. Tonikleme etkisi yapan bentonit kili içermektedir. Kiri yok eder, besler. Yapılan testlerde, tek kullanımdan itibaren, gözenekli görünümde gelişme sağladığı kanıtlanmıştır. Nane ve biberiye özleri barındıran formülü ile cildinizin yumuşak ve pürüzsüz hisse sahip olmasını sağlar. Duyularınızın canlandırılması için önemlidir. Herbalife Arındırıcı Kil Maskesi cilt yapınızda serum ve nemlendirici etkiden çok daha güçlü bir etki sağlar. Cildinizin makyaj öncesi hazırlanması için gereken katkı sağlanır. İçerisindeki maddelerden bazılarına gelince, aloe vera B3 vitamini, C ve E vitaminleri olarak sıralanabilir. Biberiye yaprağı yağı ve nane yağı ile bentonit kili barındırması ile de  faydası çok bir üründür.
  • Herbalife Liftoff Efervesan İçecek: Tazelik verici portakal ve limon aromalı üründür. Lezzetli bir atıştırmalık isteyenler için ideal olabilir.
  • Xtra-Cal; D vitamini bakımından son derece zengin bir üründür. Kalsiyum gıda takviyesi olarak da bilinen Herbalife Xtra-Cal mineral içermesi ile vücudunuzun ihtiyacı olan maddeleri sağlar. Kemik ve dişlerin korunması için bu maddeler önemlidir.

Kilo Kontrolüne Yönelik Ürünler

Herbalife bünyesinde kilo kontrolü kaslarınızın artması gibi sporculara yönelik  birçok ürünü görmek mümkündür. Formül 1 Besleyici Shake Karışımı, Herbalife  bünyesindeki en etkili ürünlerden biridir. Besin yerine geçen ve tok tutan ürünler pratik kullanımı ile birçok kişinin beğenisini kazanmış durumda. Herbalife Gurme Domates Çorbası da bir diğer atıştırmalık ürün. İçerisinde yer alan likopen sayesinde sağlık açısından epey faydalı olan  bu ürün, lif ve protein açısından da zengin. Ayrıca kalorisi de epey düşük olduğundan diyette olanlar için ideal bir atıştırmalık olacaktır. Bu ürünleri kullanırken diyetiniz ve hareket düzeyiniz de önemlidir.  Yani tek yönlü ürün kullanımı değil de Herbalife  takviye olarak görülmelidir.

Nasıl Herbalife Alınır

Herbalife almak için Herbalife kendi sitesine gidebilirsiniz. Burada hangi ürünü beğendiyseniz üzerine gelerek açıklamalar bölümüne tıklayınız. Herbalife temsilcisinden ürün almak istediğinizde  buton sizi yönlendirecektir. Tıkladığınız alanda bir temsilciden siğariş vermeniz mümkün olur.  Sonrasında karşınıza çıkan formda bilgilerinizi girmeniz ve site yönlendirmesi ile devam etmeniz gerekir.  bilgilerinizin tam olması, ürünün size ulaştırılması ve sorunsuz bir süreç geçirilmesi bakımından önemlidir.  Herbalife  marka açısından  önemli bir çeşitlilik ve istihdam sağlar.